Доброго часу доби відвідувачі нашого інтернет-магазину "Барсетка", представляємо Вашій увазі "домашню коптильню гарячого копчення".
Метод гарячого копчення до недавніх пір вважався якимось нереальним і недосяжним способом приготування страв, з-за своєї складності в домашніх умовах. Але з появою компактних портативних переносних і не великих за розмірами каганців став цілком реальним і доступним. Коптити можна на природі над багаттям, у дворі приватного будинку, встановивши коптилку на мангалі і навіть на газовій печі в кухні. Страви виходять смачними і соковитими, а з-за впливу гарячої температури близько 170 градусів м'ясні або рибні готуються швидко, зберігаючи свої корисні властивості, а також набувають неповторний аромат димку і неперевершений золотистий вигляд .
У нашому магазині можна купити якісні герметичні коптильні, які підходять як для похідного так і домашнього використання.
У Компактній коптилке з гідрозатворів можна готувати м'ясо, сало, рибу і навіть овочі. Тирса з фруктових дерев викладаються на дно і надають аромат диму приготовленому делікатесу.
Дана модель обладнана двух-ярусній ґратами для більш повного використання внутрішнього простору, а також жиросборным піддоном, який запобігає попадання жиру на тирсу та його подальшим пригоранием.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип коптильні | Деревна |
| Тип копчення | Гаряче |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Форма | Прямокутна |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Сталь |
| Джерело тепла | Відкритий вогонь, Пальники |
| Джерело диму | Тирса |
| Функція гриль, барбекю | Так |
| Стан | Нове |
| Комплектація | |
| Сітка для продуктів | 2 шт. |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Ніжки | Немає |
| Мірна ємність для тирси/тріски | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Довжина коптильні | 520 мм |
| Ширина коптильні | 310 мм |
| Висота коптильні | 310 мм |
| Вага | 8 кг |
| Розміри коптильної камери | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 290 мм |
Придбати дану коптильню Ви можете в інтернет-магазині "Барсетка". У нас Ви знайдете величезний асортимент коптильнь за найвигіднішими цінами!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Сталь |
| Товщина матеріалу | 1 мм |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Тип копчення | Гаряче |
| Разове завантаження коптильні | 42278 (кг) |
| Функція гриль, барбекю | Так |
| Джерело тепла | Відкритий вогонь, Пальники |
| Тип коптильні | Деревна |
| Джерело диму | Тирса |
| Стан | Новий |
- Ціна: 910 ₴








