вверхвниз
-13%39 дней
Сушка для одягу белья тяжелых вещей толстый прут Усиленая сушарка білизни
- В наличии
- Код: 2213
1 403 ₴
1 220,61 ₴
+380 (97) 271-53-35
Менеджервозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Класична модель сушарок, роками доводить свою практичність та універсальність. По її лозинах можна розвісити ту саму кількість одягу, і на мотузці для білизни довжиною 19 метрів. На додаток, компактні розміри цієї сушарки у складеному вигляді дозволять легко знайти місце для її зберігання.
Матеріал Алюміній
Максимальне навантаження16 кг
Колір Сірий
Стан Новий
Тип сушилки Підлогова
Рабочая длина сушилки, м16-20
Габаритні розміри в робочому положенні Висота 110 мм Ширина 55 мм Довжина 175 мм


Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 3 кг |
| Производитель | Prima Nova |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры в рабочем положении | |
| Высота | 110 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Длина | 175 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 220,61 ₴






